26 квітня 2021 року Народний депутат України - Лариса Білозір відвідала освітні заклади Тульчинської міської ради

Дата: 27.04.2021 17:32

26 квітня 2021 року Народний депутат України - Лариса Білозір відвідала освітні заклади Тульчинської міської ради. Розвиваючі іграшки отримали вихованці Тульчинських ЗДО № 1,3,4,5.
Цікавою була зустріч вихованців спортивно-туристичного клубу «Сталкер» Тульчинського Будинку дітей та юнацтва, що створений з метою морального, естетичного, фізичного виховання дітей, зміцнення їхнього здоров'я, вивчення природи та історії України, виховання любові до Батьківщини.

У перекладі « сталкер» означає « провідник» . Саме провідником для дітей у нашому нелегкому сьогоденні є клуб. Він об'єднує молодь , яка любить відпочинок на природі з активним фізичним навантаженням, подорожами з вивчення історії та природи нашого краю. Вся програма виховання та навчання в клубі базується на практичній та методичній підготовці підлітків до самостійного життя . За період існування клубу , а йому , восени, виповнюється 35 років , вихованці , на чолі з їх незмінним керівником Ігорем Куценком, здійснили не один категорійний похід у районі Карпат , пройшли не один десяток кілометрів стежками рідного краю.

Велика увага приділяється саме пропаганді здорового способу життя. Наразі його вихованці впевнено освоюють новий олімпійський вид спорту, який активно розвивається в Україні – скелелазіння ,його різновид – боулдерінгом ( скелелазіння на невисоких стендах до 3,5 метрів без страхування мотузкою) . Але вся ця робота була б марною без спеціального амортизаційного покриття , затвердженого Федерацією скелелазіння України , яке допомогла нам укомплектувати Народний депутат України – Лариса Білозір. Вона придбала для клубу 18 чохлів на поролонові мати.

Ми щиро вдячні за допомогу , адже при повному забезпеченні скеледрому стане можливим проведення на базі спортивно-туристичного клубу «Сталкер» змагань обласного рівня з виду скелелазіння (боулдерінг), а вихованці клубу зможуть безпечно освоїти новий вид спорту.

Фото без опису Фото без опису