Привітали з Днем матері Ведешину Марію Іванівну, мати загиблого героя Андрія Олександровича Ведешина

Дата: 10.05.2021 13:39

9 травня, у всесвітній день матері міський голова Валерій Весняний та заступники міського голови Алла Поваляєва та Олена Швець відвідали та привітали з Днем матері Ведешину Марію Іванівну, мати загиблого героя Андрія Олександровича Ведешина.

Андрій Олександрович Ведешин - молодший сержант Збройних сил України, учасник російсько-української війни, який загинув 10 березня 2020 року, за декілька днів до повернення із зони ООС, помер під час медичної евакуації — від важких поранень внаслідок обстрілу вантажівки ГАЗ-66 з ПТРК поблизу селища Піски (Ясинуватський район).

Народився 1986 року в с.Кинашів.

Навчався в Тульчинській ЗОШ № 1 та в подальшому отримав вищу юридичну освіту, закінчивши навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Тривалий час працював слідчим та дільничним інспектором поліції в Тульчинському районному відділі поліції, охороняючи спокій містян та рідного села.

У травні 2017 року вступив на військову службу за контрактом

10 березня 2020 року вранці, за декілька днів до повернення із зони ООС, помер під час медичної евакуації — від важких поранень внаслідок обстрілу вантажівки ГАЗ-66 з ПТРК поблизу селища Піски (Ясинуватський район).

Указом Президента України від 12 квітня 2020 року за «особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагороджений орденом За мужність III ступеня (посмертно)