Виконання бюджету Тульчинської міської територіальної громади за доходами станом на 11.05.2021 року

Дата: 11.05.2021 14:16

Фото без описуЗа оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 11 травня 2021 року з початку року надійшло 71 047,1 тис.грн. податків і платежів, що становить 76,8% до планових показників на 5 місяців, в тому числі за травень місяць – 3 043,3 тис.грн. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 46 261,0 тис. грн. або 65,1% до усіх надходжень.
Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 18 113,3 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 11 078,6 тис.грн., плати за землю – 5897,2 тис.грн., податку на нерухоме майно – 1086,3 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 37 343,4 тис.грн. субвенцій із державного, обласного та інших бюджетів.