Міський голова, Валерій Михайлович Весняний, вручив ключі від квартири особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, який перебував на квартирному обліку Тульчинської міської ради
Дата: 12.05.2021 14:20
Кількість переглядів: 897
11 травня 2021 року, Тульчинський міський голова Весняний Валерій Михайлович вручив ключі від квартири Шамраю Вадиму Івановичу, особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.
Отримання житла стало можливим завдяки реалізації програми з придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету бюджетам міст, районів, ОТГ. Вручаючи омріяні ключі від житлового приміщення, Валерій Михайлович побажав щасливому власнику здійснення мрій, подальших успіхів, добробуту, затишку та благополуччя у його власній домівці.