15 травня Україна відзначає день сім'ї
Шановні жителі Тульчинської громади!
15 травня Україна відзначає день сім'ї, день наших з Вами родин. Саме сім'я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Родина завжди була основою суспільства, допомагала кожному зрозуміти та реалізувати свої власні можливості, подолати життєві негаразди. У колі рідних ми відчуваємо себе по-справжньому захищеними, потрібними і незамінимими, отримуємо любов та підтримку.
Мати міцну, дружну сім’ю у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, жінки-матері, любов до дітей — ці сімейні традиції передаються українцями із покоління в покоління.
Не можу обійти увагою, та хочу висловити слова вдячності нашим 2 прийомним сім’ям, дитячому будинку сімейного типу, 26 сім’ям опікунів, в яких виховується 49 дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки, піклування, 386 багатодітним сім’ям, в яких виховується 1255 дітей, а також 87 жінкам, яким присвоєно звання Мати-героїня.
Бажаю кожній сім’ї благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у Ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння,
найяскравіші зірки падають Вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань!
Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!
З повагою, міський голова Валерій Весняний!