Ветерани футболу – бронзові призери Вінничини.

Дата: 24.05.2021 10:23

23 травня в смт. Літин відбувся розіграш -  Кубку Вінницької ТО «ВФСТ «Колос» з малого футболу серед ветеранів віком  40 – 49 років у форматі 7+1.

Серед 10-ти футбольних колективів Вінницької області в змаганнях прийняла участь і футбольна команда Тульчинської територіальної громади.

В результаті напружених поєдинків із Вороновицької, Літинської, Бершадської та Луки-Мелешківської територіальних громад з доробком одна перемога, дві нічиї та одна поразка, збірна команда тульчинської територіальної громади посіла почесне третє місце.

Тульчинці були нагороджені Кубком, бронзовими медалями та грамотами.

За результатами змагань збірна команда Вінниччини з 01 по 04 червня 2021 року виборюватиме нагороди Кубку України в м. Приморськ Запорізької області.

За команду виступали:

Кирилюк Анатолій – капітан, Гаврилюк Олександр, Чепернатий Сергій, булат Іван, Зубар Віталій, Михаськів Віталій, Щеглов Олег, Шкрабало Михайло, Бобик Віктор, Подолян Віктор.

За команду виступали:

Кирилюк Анатолій – капітан, Гаврилюк Олександр, Чепернатий Сергій,  Булат Іван, Зубар Віталій, Михаськів Віталій, Щеглов Олег, Шкрабало Михайло, Бобик Віктор, Подолян Віктор.