Перший чемпіонат України серед мерів

Дата: 24.05.2021 10:34

21-22 травня 2021 року в м.Вишневе Київської області відбувся круглий стіл з питань оздоровлення та розвитку масового спорту в громадах України за підсумками міжнародного проекту «Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки», який реалізувала Вінницька територіальна організація ВФСТ «Колос».

В програму також були включені змагання з футболу серед голів і старост територіальних громад.

Перший чемпіонат України серед мерів проводився за підтримки Української Асоціації Футболу / Ukrainian Association of Football та ВФСТ "Колос". Кожна область мала змогу виставити команду у складі голів громад, заступників, старост. Загалом у змаганнях взяли участь 13 областей у складі 10 команд.

Збірна команда Вінницької області виборола друге місце на цих змаганнях, не поступившись жодному супернику і в фіналі програвши лише в серії пенальті збірній Київської області.

В групі були перемоги над збірною Запорізької області 5:0, над збірною Івано-Франківської області – 2:1 та нічия зі збірної Рівненської області – 0:0, що дало змогу з першого місця вийти в пів-фінал. В ½ фіналу була перемога над збірною Житомирської та Чернігівської областей з рахунком 3:0.

Фінал був справжнім випробуванням морально-вольових якостей команд після виснажливого турніру і команди були гідними одна одної. Нічия 1:1 і серія пенальті, де фортуна посміхнулась киянам.

У складі збірної Вінницької області грав Віталій Побережник, заступник міського голови Тульчинської міської територіальної громади.

Чемпіонат України став справжнім спортивним святом для представників місцевого самоврядування України.