Пільгові путівки на відпочинок та оздоровлення для дітей

Дата: 10.06.2021 13:01

Діти пільгових категорій отримали путівки в оздоровчі табори - Офіційний  сайт Запорізької міської радиУправління соціального захисту населення Тульчинської міської ради нагадує про можливість отримання пільгових путівок на відпочинок та оздоровлення для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, шкільного віку:
- це діти учасників бойових дій
- діти сироти
- діти з інвалідністю
- діти позбавлені батьківського піклування
- діти які опинилися в складних життєвих обставинах.
    Для забезпечення дитини путівкою необхідно надати документ, який посвідчує особу дитини свідоцтво про народження , а також документи, які підтверджують належність дитини до пільгової категорії.
       У зв’язку з вищевикладеним, просимо до 18.06.2021 надати заяви бажаючих отримати послуги оздоровлення та відпочинку дітей в оздоровчому закладі санаторного типу на території Вінницької області.
    За більш детальною інформацією щодо умов та переліку необхідних документів для отримання пільгових путівок на оздоровлення та відпочинок дітей батькам та особам, що їх замінюють, необхідно звернутись до управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради за адресою : м. Тульчин,вул.М.Леонтовича.1,каб. 114. Телефон для довідок: 2- 28-99.