Ф У Т Б О Л

Дата: 14.06.2021 08:47

10 червня в м. Могилів - Подільський пройшов фінальний етап змагань з футболу «Золотий Колосок» серед дівчат 2006 – 2007р.н.

В фіналі прийняли участь 4 кращих дівочих команди області. Ігри проходили по колу. Чемпіоном стала команда Могилів – Подільської ТГ, другою - команда Тиврівської ТГ, третьою - команда Тульчинської ТГ ( тренер – Дудар В.Г. – ДЮСШ для дітей сиріт, м. Тульчин), четвертою - команда Хмільницької ТГ.

Наша команда завоювала право представляти Тульчинську міську територіальну громаду та Вінницьку область на Всеукраїнському етапі «Золотий Колосок» , що пройде 5 – 11 липня 2021 року в м. Скадовськ. Бажаємо нашим дівчатам гарно підготуватися та гідно виступити на Всеукраїнських змаганнях!

Старший тренер відділення футболу Квасневський С.С. Тульчинської ДЮСШ