Відзначення 25-ї річниці Конституції України

Дата: 25.06.2021 11:48

25 червня 2021 року в м. Тульчині відбулись урочистості з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України за участю Тульчинського міського голови Валерія Весняного, голови райдержадміністрації Олександра Гаврилюка, голови районної ради Василя Неборецького, керівників (представників) підприємств, установ, організацій, громадських формувань, ЗМІ.

Керівники міста та району привітали присутніх з важливим державним святом, вручили почесні грамоти Тульчинської міської ради, Тульчинської районної державної адміністрації та Тульчинської районної ради, грошові винагороди та квіти.

Для учасників заходу прозвучали тематичні вокальні та хореографічні номери у виконанні працівників та творчих колективів КЗ «Центр культури та дозвілля», юних і талановитих солістів, вокальний ансамблю "Мрія" ВСП "Тульчинського фахового коледжу ветеринарної медицини БНАУ".