Нарада в КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради.

Дата: 07.07.2021 15:38

06 липня 2021 року В.о. начальника Немирівського відділення Управління ВД ФСС України у Вінницькій області Таміла Білієнко разом з Тетяною Ремешевською – заступником начальника відділу медичних та соціальних послуг Управління ВД ФСС України у Вінницькій області провели нараду в КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради.

В процесі наради було обговорено необхідність активізації роботи в питаннях направлення хворих на реабілітаційне лікування за кошти Фонду соціального страхування, вимоги до оформлення висновків Л.К.К., прогнози лікарів щодо відновлення працездатності хворих.

Тетяна Ремешевська ознайомила медичних працівників КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради з оновленим переліком санаторно- курортних закладів у розрізі профілів медичної реабілітації, та акцентувала
увагу на високих показниках ефективності доліковування в санаторно- курортних закладах.

З метою сприяння підвищення обізнаності лікарів КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради щодо поетапного впровадження електронної форми листка непрацездатності Таміла Білієнко акцентувала увагу на алгоритмі дій в процесі формування медичних висновків та формування е-лікарняного.

Під час наради були надані вичерпні відповіді на питання лікарів.

Немирівське відділення Управління ВД ФСС України у Вінницькій області.