Свято дитячого футболу

Дата: 08.07.2021 17:11

7 липня 2021 року на базі спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ відбувся дитячий турнір з мініфутболу, присвячений 30-річчю Незалежності України.

7 липня 2021 року  на майданчику  із штучним покриттям Тульчинської ДЮСШ відбувся перший дитячий турнір з футболу із низки запланованих  в усіх вікових категоріях дитячо-юнацького футболу в рамках спортивно-масових та оздоровчих заходів з нагоди 30-річчя Незалежності України.

У турнірі взяли участь наймолодші футболісти - представники Тульчинської, Томашпільської та Вапнярської територіальних громад.

Понад 70  юних футболістів, за підтримки батьківської аудиторії,  виборювали  чи не перші нагороди у своєму житті.

За рішенням організаторів турніру,  на підставі останніх рекомендацій АФУ,  переможених  у даних змаганнях не було. Усі команди з рук очільників району - Олександра Гаврилюка, міста - Валерія Весняного   отримали золоті медалі, грамоти та красені-кубки, а також поласували солодощами.
За тиждень планується продовження турнірів даної серії старших вікових  категорій із розширенням територіального представництва команд-учасників.