В Тульчинській міській раді розпочато роботу по формуванню проєкту бюджету міської територіальної громади на 2022 рік

Дата: 19.08.2021 09:22

Фото без описуЗ метою забезпечення послідовності бюджетного процесу при підготовці проєкту бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік рішенням виконавчого комітету від 18 серпня 2021 року затверджено План заходів з підготовки проєкту бюджету громади на 2022 рік. Реалізація цих заходів має забезпечити своєчасне, повне та якісне складання проєкту бюджету громади на 2022 рік та підвищити відповідальність усіх учасників бюджетного процесу за формування та виконання бюджету. З метою координації дій, пов‘язаних із складанням проєкту бюджету, затверджено склад робочої групи з питань формування проєкту бюджету громади на 2022 рік.

Складання проєкту бюджету на 2022 рік має здійснюватися на підставі діючих положень бюджетно-податкового законодавства, а також з урахуванням Бюджетної декларації на 2022-2024 роки, схваленої Постановою Кабінету
Міністрів України від 31.05.2021 №548.

Відповідно до частини першої статті 75 Бюджетного кодексу України проєкт місцевого бюджету на 2022 рік має ґрунтуватися на показниках, визначених у прогнозі місцевого бюджету, схваленому у 2021 році.

Під час складання видаткової частини проекту місцевого бюджету на 2022 рік насамперед має бути враховано потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати і на проведення розрахунків за енергоносії, які споживаються бюджетними установами.