З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2022 07:55

Картинки з Днем Незалежності України 2020: листівки, відкритки і фото -  Радіо МаксимумВід апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбутнє України. Минуле вселяє мудрість. Майбутнє виховує в нас відповідальність за прийняття рішень.

Шість місяців протистояння російському вторгненню в Україну та  роки незалежності переконливо довели правильність всенародного вибору, продемонстрували прагнення українського суспільства докладати максимум зусиль для оборони і захисту батьківщини, зміцнення держави та розвитку демократії.

Бажаю бути гідними дітьми рідної землі, амбасадорами добра та творцями щасливого майбутнього України.

Миру й перемоги нашій незалежній Україні!

З повагою, міський голова Валерій Весняний