Відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності України в м.Тульчин

Дата: 25.08.2021 10:28

23 серпня  в Тульчині на площі «Героїв майдану» відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора України, в яких взяли участь керівництво міської ради райдержадміністрації, районної ради, колективи установ та організацій, творча інтелігенція, громадськість, засоби масової інформації.

Учасникам заходу було продемонстровано відеозвернення Президента України Володимира Зеленського, який привітав усіх з Державним святом з села Мар’янівка Черкаської області, де спеціально до 30-річчя незалежності нашої держави був створений арт-комплекс «Географічний центр – серце України».

Право підняття Державного Прапора було надано учасникам АТО/ООС та учневі Тульчинської ЗОШ № 2.

24 серпня, в День Незалежності України відбулося покладання квітів до меморіального комплексу «Борцям за незалежність України», пам’ятників, пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників АТО.

На площі перед КЗ "Центр культури і дозвілля"

представили виставку експонатів із фондів Тульчинського краєзнавчого музею, Тиманівських музеїв, картин місцевих художників, учнів Тульчинської ДМШ, тематичної літератури КЗ "Публічна бібліотека".

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України в Центрі культури і дозвілляТульчинський міський голова Валерій Весняний, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, голова районної ради Василь Неборецький вручили нагороди та почесні грамоти представникам громадськості, які зробили вагомий внесок у розбудову незалежної демократичної держави.

Всі учасники заходів мали можливість переглянули святковий концерт «Незалежній Україні слава нині і вовік».

Возможно, это изображение (в помещении)