До 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 01.09.2021 11:15

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради реалізувала  фотопроект «Незалежна жінка в Незалежній Державі Україна»  присвячений 30 -ій річниці Незалежності України.

Несін Ольга Федорівна – кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня, талановита учениця і послідовниця знаменитого хлібороба – двічі Героя Соціалістичної Праці П.О.Желюка с.Тиманівка, Тульчинського району

Григорець Ірина Дмитрівна – майор поліції Тульчинського відділу Головного управління Національної поліції (ГУНП) у Вінницькій області, продовжила справу батька – Миколишина  Дмитра, який загинув під час затримання небезпечного злочинця.

Мазур Євдокія Францівна – громадський  діяч, майстриня традиційної української вишивки, активно працює над відновленням техніки вишивки східного Поділля, член клубу «Жити активно».

Качановська Людмила Миколаївна – активний     громадський діяч, популяризує українську мову, літературу, українську традиційну вишивку, член клубу «Жити активно».

Кобцева Галина Юріївна – керівник зразкового музичного театру «Росинка» ЦКД   Тульчинської міської ради з родиною - донька Людмила, невістка Антоніна,  внучки - Ангеліна і Ілларія.

Баланова Валентина Василівна – лікар-інфекціоніст,  стаж роботи 40 років, з лютого 2020 року разом з колективом інфекційного відділення на «передовій» боротьби  з COVID – 19,  член клубу «Жити активно».

Бурячок Валентина Василівна – соціальний педагог КУ «Центру надання соціальних послуг» Тульчинської  міської ради з дочкою Світланою (економіст – аналітик) підтримують сім’ї,  які попали в складні життєві обставини, пропагують українську мову та культуру.

Чернега Любов Іванівна – громадський діяч, вчитель біології, перетворила свою присадибну ділянку на «райський куточок», висадила майже 200 кущів та квітів.

Гавришко-Бабічева Алла Геннадіївна,  член Національної спілки письменників  України, поетеса, блогер, працює в  багатьох  напрямках  художньої   та  комп’ютерної творчості, автор більше 20 поетичних збірок для дітей і дорослих,  підприємець з дизизайну та пошиву одягу, проводить виставки, майстер-класи.

За сприяння в організації фотопроекту дякуємо нашим соціальним партнерам:

Групі волонтерів «Добро врятує світ» (м.Вінниця)

Фотографам : Анастасії Вігуржинській,  Сергію Фоменко,  Владиславу Мадюді

Редактору – Ульяні Сідлецькій

Майстрам візажу : Людмилі Килимнюк,  Вікторії Солодкій,  Вікторії Санатос,  Оксані Якубовій

Стилістам – перукарям:  Галині Голоскевич,  Крістіні Котельніковій,  Антоніні Степановій