6 вересня - День адміністратора ЦНАП

Дата: 06.09.2023 14:56

Фото без опису6 вересня - День адміністратора центрів надання адміністративних послуг. Від імені Тульчинської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю з Днем адміністратора центрів надання адміністративних послуг працівників Центру надання адміністративних послуг!

Працівники постійно вдосконалюють систему надання адміністративних послуг, скорочують терміни та спрощують процедуру їх надання, переводять окремі послуги в електронний формат. У цей святковий день ЦНАП живе  своїм звичним життям. Так само, як і щодня, відвідувачі мають можливість отримати якісні послуги.

Шановні  працівники! Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні  фахових обов’язків. Бажаю всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, оптимізму, впевненості у майбутньому, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення!

З повагою,

міський голова                                                                                                                    Валерій Весняний