Культурний ресурс - нова парадигма розвитку громад

Дата: 30.08.2021 15:36

До відкриття Operafest Tulchyn-2021 у Тульчині пройшла конференція "Культурний ресурс - нова парадигма розвитку громад".

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Валерій Весняний, Народна депутатка України Лариса Білозір, Народний депутат України Микола Кучер, Народна депутатка України Євгенія Кравчук.

Про культуру в епоху COVID-19. Виклики та перспективи доповіла директорка ДП Український центр культурних досліджень Ірина Френкель.

З доповіддю "Нематеріальна культурна спадщина - ресурс розвитку територій на прикладі громад Сумської області” виступила директорка ЗК “Сумський обласний науково - методичний центр культури і мистецтв” Євгенія Бистрицька.

Про трансформацію публічних просторів через низові культурні ініціативи” доповіла начальниця відділу з питань регіональної політики та координації реформ у сфері культури ДП “Український центр культурних досліджень”, голова ГО «Культурний діалог» Ірина Каць.

Загалом учасниками конференції стали представники із більш ніж 40 громад з Вінничини, Сумщини, Чернігівщини, Львівщини, Рівненщини та Київщини.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)