XVI акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята»

Дата: 09.09.2021 15:55

16 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові  немовлята!» - Охтирка портал містаПо всіх регіонах  України проходить XVI акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!»

Акція відбувається шістнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки. За час діяльності Всеукраїнського  благодійного фонду «Серце до серця», спільними зусиллями було зібрано кошти, за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об'єднання кожної області  України.

Цього року, кошти збираються з метою закупівлі неонатального  медичного обладнання у дитячі відділення лікарень та пологові будинки України. Медична допомога на обладнанні, закупленому за результатами благодійної акції «Серце до серця», надається безкоштовно.

Новонароджені діти потребують особливого догляду та безпеки. Саме від того, як забезпечується своєчасна діагностики передчасно народженим дітям або дітям з різними патологіями та вадами, залежить яким буде здоров'я  дітей.

Потурбуватися про безпеку та здоров'я малюків, зробивши благодійний внесок  - це вклад кожного із нас в здорове майбутнє наших дітей!!!

Зробити свій внесок можна у спеціальні благодійні скриньки, які є у комунальних установах, підприємствах, закладах соціально-гуманітарної сфери.

Координатори акції:

Буженко Ольга Валеріївна, 068 622 99 42,

Мойсенко Олеся Михайлівна, 068 057 94 24

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

АТ КБ «Приватбанк»:

IBANUA 17 305299 0000026008043604327, ЄДРПОУ34354227 МФО 312378

Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для Вінницької області.

ПАТ «Кредобанк»

IBANUA 39 325365 0000002600501306399, ЄДРПОУ 34354227 МФО 325365

Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для Вінницької.