Засідання комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків,проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської міської територіальної громади

Дата: 15.09.2021 16:23

15 вересня 2021 р. Віталій Чуба провів засідання комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків,проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської міської територіальної громади. До складу комісії також входять фахівці з галузі історії, краєзнавці, громадські діячі, представники виконавчого комітету, спеціалісти міської ради.

Члени комісії розглянули питання порядку денного:

1. Про клопотання старости сіл Мазурівка, Кинашів, Нестерварка Процепка Віталія Миколайовича щодо перейменування однієї з вулиць села Кинашів на честь загиблого учасника АТО/ООС Андрія Ведєшина.
  2. Про клопотання старости сіл Мазурівка, Кинашів, Нестерварка Процепка Віталія Миколайовича щодо встановлення меморіальної дошки на фасаді будівлі Тульчинської ЗШ №1 загиблого учасника АТО/ООС Андрія Ведєшина.
  3. Про перейменування вулиці Халтуріна у м.Тульчин.
  4. Про перейменування вулиці Терешкової  у смт.Кирнасівка.
  5. Про перейменування вулиці Коцюбинського в с.Суворовське.
  6. Про перейменування однієї з вулиць в с.Тиманівка на честь Нагорянської Фрасини Іванівни та встановлення меморіальної дошки.
  7. Про встановлення пам’ятного знаку на честь єврейської громади.
  8. Різне.

За результатами розгляду всіх питань, члени комісії погодили винести дані питання на громадські слухання відповідних населених пунктів.

Також члени комісії відхилили клопотання про перейменування однієї з вулиць в с.Тиманівка на честь Нагорянської Фрасини Іванівни та встановлення меморіальної дошки.

Після громадських обговорень пропозиції по найменуванню або перейменуванню об’єктів благоустрою вносяться на розгляд міської ради у порядку, передбаченому Регламентом міської ради.