Шановні добродії, благодійники, підприємці, волонтери та небайдужі жителі Тульчинської громади!

Дата: 21.09.2021 11:42

Благодійна допомога - Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №130Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради звертається до вас з проханням розглянути можливість надати благодійну допомогу на реконструкцію комплексу будівель в с. Клебань під розміщення відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання, з метою покращення умов проживання осіб з інвалідністю та одиноких людей похилого віку Тульчинської територіальної
громади, які втратили здатність до самообслуговування, перебувають в складній життєвій ситуації, на даний час проживають в старій будівлі с.Тиманівка, що не відповідає вимогам безпечності перебування на цілодобовому утриманні, правилам щодо доступності, безбар’єрному пересуванню, санітарно-гігієнічним, комфортним умовам проживання. Така реконструкція потребує значних коштів, що непосильно бюджету Тульчинської міської ради. З огляду на складну ситуацію, в якій опинилися громадяни зазначених категорій, надання вашої благодійної допомоги є вкрай важливим для забезпечення їхньої життєдіяльності.

ПРОСИМО УСІХ НЕБАЙДУЖИХ ПІДТРИМАТИ ІНІЦІАТИВУ ТА ДОЛУЧИТИСЯ ДО ДАНОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ, АДЖЕ НАЙМЕНША ВАША ДОПОМОГА Є ВКРАЙ НЕОБХІДНОЮ!!!

Реквізити рахунку для зарахування благодійних внесків у національній валюті (гривні):
ОТРИМУВАЧ КУ ЦНСП Тульчинської міської ради,
Код ЄДРПОУ - 42111053,
Банк УДКСУ у Тульчинському районі
р/р. UA588201720314251003302067425
МФО 820172

Вдячні вам за будь яку фінансову та матеріальну допомогу. З повагою, адміністрація комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради.
Телефон для довідок 098-90-90-947
Не залишайтеся байдужими. Люди, які потребують постійного стороннього догляду, чекають на Вашу підтримку.