Засідання комісії з питань захисту прав дитини
22.09.2021 року під головуванням заступника голови Тульчинської міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Тульчинської міської ради, на якому розглядалися наступні питання:
1. Про влаштування дітей в дитячий будинок сімейного типу та прийомну сім’ю, які перебувають на первинному обліку в службі у справах дітей Тульчинської міської ради.
2. Про розгляд заяв опікунів, які проживають на території Тульчинської громади.
3. Про розгляд заяв про позбавлення батьківських прав відносно дітей.
4. Про визначення способу участі у вихованні та спілкуванні з малолітніми дітьми, одного з батьків, які проживають окремо від дітей.
5. Про виконання ухвали суду, щодо визначення місця проживання малолітньої.
6. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.
7. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
8. Про здійснення соціального супроводу сім’ї, в якій дитина постраждала від домашнього насильства.
Заслухавши та обговоривши інформацію доповідачів, запрошених та врахувавши пропозиції членів комісії, були прийняті рішенні, які захищають інтереси дітей та відповідають вимогам чинного законодавства України.