З Днем дошкілля!

Дата: 27.09.2021 08:24

27 вересня – Всеукраїнський День дошкілля – Офіційний веб-портал Гірської  сільської радиУсіх, хто щоденно віддає тепло своїх сердець  малятам - дошкільнятам,   Тульчинська міська рада вітає з професійним святом  - Днем дошкілля.    Від вашої мудрості, терпіння, уваги, шановні  педагоги, залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця. Ваша праця вимагає самовідданості, великого  терпіння  та   нескінченної  любові до дитини.

У Тульчинській територіальній громаді функціонує 26 закладів дошкільної освіти, де навчаються та виховуються 1267 вихованців.

Дошкільний вік особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, адже саме в цьому віці формується особистість та індивідуальність. Знання та вміння, набуті в дитинстві,  - це коріння. І чим  міцніше  воно, тим впевненіше почувається людина в житті. З вашою допомогою діти пізнають таємниці  навколишнього світу, вчаться любити і берегти Батьківщину. Ваша педагогічна майстерність та людська доброта допомагають  виховувати  гідних громадян нашої держави!

Тож, сьогодні, хочемо подякувати за вашу невтомну працю, великий талант сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашої Тульчинської громади. Бажаю вчитися у дітей бути щасливою людиною просто так: сміятися щиро і дзвінко, мріяти красиво і весело, вірити в чудеса і власними руками їх здійснювати. Міцного здоров’я Вам, щастя, натхнення  та відчуття вдячності за вашу роботу.  Зі святом!

міський голова Валерій Весняний