Міжнародний день людей похилого віку в КУ «Центр надання соціальних послуг»

Дата: 01.10.2021 15:16

Першого жовтня Міжнародний день людей похилого віку. Україна підтримала ініціативу міжнародного товариства і – з 2004 року у цей день відзначає ще і День ветерана.
Саме сьогодні, в КУ «Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради завітала помічник депутата Верховної Ради Лариси Білозір, Галина Лозінська з приємною та благородною місією.
За дорученням Лариси Миколаївни вона вручила сертифікат на 50 000 гривень для придбання тренажерів та реабілітаційного обладнання. Це дасть можливість отримувачам послуг Центру: особам з інвалідністю, людям похилого віку, ветеранам отримувати якісні послуги з соціальної реабілітації.
Директор установи Любов Рупіна подякувала Народному депутату Ларисі Білозір від імені підопічних та колективу за постійну підтримку Центру, за розуміння потреб людей похилого віку та уважне і чуйне ставлення до них.