Молодіжна рада підбила підсумки роботи за час існування

Дата: 08.10.2021 08:20

5 жовтня відбулося засідання членів молодіжної ради, де розглянули звіт голови за час існування консультативно-дорадчого органу. Серед запрошених гостей Поваляєва Алла Анатоліївна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та Граб Наталія Петрівна -  головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту.

Молодіжна рада в Тульчинській громаді веде свою роботу лише рік, проте вже має про що сказати у звіті. Мало того, інші громади запрошують представників тульчинської молодіжної ради поділитися успішним досвідом.

Відповідно до Положення про молодіжну раду, після року діяльності, члени мають переобрати голову. Діючому голові молодіжної ради Артему Маткарімову було надано право продовжити свою діяльність більшою кількістю голосів.

Серед розглянутих питань було також виключення з числа членів молодіжної ради тих, хто не має можливість продовжити діяльність, у зв’язку з навчанням за межами громади.

Пропонуємо коротко згадати яким був перший рік діяльності молодіжної ради.

1.  Співпраця з Громадською організацією «КерамАртМісто»

2.  Прибирання у парку Хороше

3.  Фотоконкурс до Дня міста "Тульчин - це я!"

4.  Тульчинська молодіжна рада стала єдиною в Україні, яка організувала гру «Світ громад» з кандидатами в мери напередодні виборів.

5.  Створення Програми підтримки молодіжної політики

6.  Ініціювали закупівлю новорічної ялинки

7.  Ініціатива - Різдвяно-новорічна інсталяція «Тульчин - столиця «Щедрика»

8.  Флешмоб до Дня Героїв Небесної Сотні  #передай_свічку

9.  Наша Молодіжна рада та молодь Тульчинської громади приєднались до акції: «Посади своє дерево»  в рамках проекту "1 млн дерев за одну добу у 100-та країнах світу"

10.   Початок створення молодіжного простору

11.  Наша молодіжна рада стала партнером та спонсором в Обласному Online конкурсі «АRTмісток»  для творчих дітей та молоді

12.  Суботник до Дня Довкілля

13.  Акція «Відповідальний пішохід»

14.  Збір благодійної допомоги для дітей КНП "Тульчинський обласний будинок дитини ВОР"

15.  Організація показів «Кіно просто неба»

16.  Фанзона під час «Євро з футболу 2020»

17.  Квест до Дня молоді «Таємниці Тульчина»

У активної молоді ще багато амбіційних планів на майбутнє, тож бажаємо їм успішної реалізації потенціалу.