Запрошуємо в молодіжну раду!

Дата: 03.11.2021 09:10

Молодіжна рада Тульчинської міської ТГ під час свого чергового засідання ухвалила рішення про необхідність добору молоді у свої ряди.

Згідно Положення про Молодіжну раду Тульчинської міської ТГ, її кількісний склад формується з представників від закладів вищої освіти, закладів загальної та середньої освіти, громадських організацій і ініціатив та не може перевищувати 25 осіб. Сьогодні наш молодіжний консультативно-дорадчий орган складається із 13 членів та потребує активних молодих людей для реалізації амбітних планів.

Що таке Молодіжна рада і чому це має бути цікаво?

Молодіжна рада – це інструмент молодіжного «голосу», що дає можливість висловити свою думку і бути почутим. Це консультативно-дорадчий орган, який утворений  для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики у громаді. Щоб ознайомитися з діяльністю молодіжної ради за період її існування, запрошуємо перейти за посиланням.

ЧИМ ЦЕ КОРИСНО САМЕ ТОБІ:

• ти матимеш можливість реально впливати на розвиток громади;
• до твоєї думки будуть прислухатися та враховувати;
• нові цікаві знайомства та зустрічі;
• тренінги, семінари, навчання;
• набуття досвіду організатора та волонтера;

• реалізація твоїх ідей щодо розвитку громади.

Для ефективної та повноцінної роботи Молодіжної ради ми шукаємо  активних, відповідальних і креативних  представників молоді Тульчинської громади з чудовими ідеями розвитку та готовністю діяти.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є жителями Тульчинської міської ТГ, що навчаються у навчальному закладі громади або є керівником чи членом громадської організації чи ініціативи.

Що для цього потрібно?

Для того, щоб ми запросили вас до співбесіди потрібно:

1. Заповнити анкету кандидата до складу Молодіжної ради Тульчинської міської ТГ, відповідно форми ЗАВАНТАЖИТИ.

2. Копію паспорта (довідка про місце реєстрацію, якщо паспорт ID)

3. Разом із анкетою подати у 101 кабінет Тульчинської міської ради наступний пакет документів:

3.1. Для інститутів громадянського суспільства (громадських організацій):

– копію свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства та/або копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

– копію статуту інституту громадянського суспільства;

– витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства засвідчене печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата до складу молодіжної ради відповідно затвердженої форми ЗАВАНТАЖИТИ.

3.2. Для органів студентського та учнівського самоврядування:

– копію положення про орган студентського чи учнівського самоврядування;

– витяг з протоколу засідання керівного органу студентського чи учнівського самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу молодіжної ради відповідно затвердженої форми ЗАВАНТАЖИТИ.

3.3. Для жителів Тульчинської міської ТГ:

- список 10 громадян, які висувають особу кандидатом до молодіжної ради, відповідно до затвердженої форми ЗАВАНТАЖИТИ

Пакет документів можна подати до 3 грудня 2021 року включно за адресою: м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича, 1, кабінет 101 або відскановані у pdf-форматі на електронну адресу molodtulchin@gmail.com