У ТУЛЬЧИНІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

Дата: 04.11.2021 11:01

4 листопада в Тульчині відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Міський голова Валерій Весняний, голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Катерина Третьякова привітали присутніх працівників сфери культури з професійним святом та подякували їм за багаторічну сумлінну працю по відродженню та збагаченню української культури та духовності, збереженню традицій нашого народу.

Грамотами Тульчинської міської ради з виплатою нецільової матеріальної допомоги було відзначено кращих працівників галузі.

Колектив Тульчинської дитячої музичної школи традиційно привітав учасників урочистостей святковим концертом.