ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 29.11.2021 12:16
Кількість переглядів: 279

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 

 1. Планована діяльність

Планована діяльність передбачаєнове будівництво дільниці з виробництва органічних добрив на території Тульчинської міської ради (за межами населеного пункту), Вінницької області.

На проектованій дільниці з виробництва органічних добрив продуктивністю 247 200т/рік передбачається здійснювати обробку посліду із підстилкою та води від миття пташників від 9 бригад з вирощування курчат-бройлерів підприємства ТОВ «ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА».

Технологія виробництва органічних добрив полягає у компостуванні побічних продуктів птахівництва на відкритих площадках шляхом аеробної ферментації з додаванням до компостної маси біопрепаратів на основі живих мікроорганізмів та їх вторинних метаболітів, органо-мінеральних речовин, проведенні аераційних процесів.

Основними складовими компонентами виготовлення органічних добрив є:

 • Послід із підстилкою – 206 000 т/рік,
 • Тверда фракція біогазового комплексу – 85 000 т/рік,
 • Вода після миття пташників – 35 772 м3/рік ,
 • Шлам водопідготовки (водофільтрувальна станція) – 6 000 т/рік,
 • Суміш органічна на основі осаду біологічних стічних вод – 6 000 т/рік ,
 • Відходи інкубації (ІІІ категорія) – 6 000 т/рік.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

 

 1. Суб’єкт господарювання

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА»

Код ЄДРПОУ35878908.

Юридична адреса: 24320, Вінницька область, місто Ладижин(пн), вулиця Слобода, будинок 141.

Контактний номер телефону: тел. +38(050) 381-70-29.

(повне найменування юридичної особи, згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові громадянина-підприємця ідентифікаційний код, паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий) громадянина-підприємця, місцезнаходження юридичної особи або місце проживання громадянина-підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

 

 1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: 21021, м. Вінниця, вул. Василя Порика, 29; email: uprter@vin.gov.ua, тел: (0432) 43-74-08, контактна особа – Лісовенко Олена Віталіївна.

(найменування уповноваженого органу, адреса, телефон та контактна особа)

 

 1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Рішенням про провадження планованої діяльності буде Дозвіл на виконання будівельних робіт, що видається Державною інспекцією архітектури та містобудування України.

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

 

 1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

 

Громадські слухання (перші) відбудуться: - не заплановані

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

Громадські слухання (другі) відбудуться: - не заплановані

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Управліннярозвиткутериторій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: 21021, м. Вінниця, вул. Василя Порика, 29; email: uprter@vin.gov.ua, тел: (0432) 43-74-08, контактна особа – Лісовенко Олена Віталіївна.

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

 

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: 21021, м. Вінниця, вул. Василя Порика, 29;

email: uprter@vin.gov.ua, тел: (0432) 43-74-08, контактна особа – Лісовенко Олена Віталіївна.

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 

 1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності; повідомлення про плановану діяльність.

 

 1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Ознайомлення зі змістом звіту ОВД можливе щоденно з пн-пт у робочі часи, крім вихідних з 24.11.2021 у приміщеннях:

Тульчинська міська територіальна громадаза адресою: 23600, Вінницька область, Тульчинський район, вул. Миколи Леонтовича, буд. 1.

Контактна особа: Весняний Валерій Михайлович.

контактний номер телефону:(04335)-2-22-40.

 

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь