В перші дні грудня народилося три двійні
Дата: 03.12.2021 12:56
Кількість переглядів: 554
В перші дні грудня 2021р. у пологовому відділенні КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради народилося три двійні, одна з яких шляхом кесарського розтину. Три молодих сім’ї отримали довгоочікуване поповнення, по два новонароджених хлопчика. Держава забезпечила родини необхідними для немовлят речами, видано по 2 пакунки малюка.
З початку року це вже сьома двійня, народжена у нашому пологовому відділенні та ще одна вагітна двійнею знаходиться у відділенні, яка з години на годину має також народжувати.