КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КНП «ТУЛЬЧИНСЬКА ЦРЛ» ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.12.2021 16:42
Кількість переглядів: 2028

9 грудня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Тульчинська центральна районна лікарня" Тульчинської міської ради.

Члени комісії за результатами проведеного голосування визначили переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Тульчинська центральна районна лікарня" Тульчинської міської ради Роспутну Галину Григорівну.

ВІДЕОЗАПИС: