Велике спасибі Народному депутату Білозір Ларисі Миколаївні.

Дата: 14.12.2021 16:06

Діти – найцінніший скарб нашого міста, наша надія, гордість та майбутнє. Розвивати, підтримувати їх та створювати їм належні умови- святий обов’язок сім’ї , влади та громадськості.
Сьогодні щирий уклін приносять діти, батьки, працівники закладу Ларисі Миколаївні Білозір за такі потрібні для малят подарунки до зимових свят.

Тульчинський ЗДО(ясла-садок)№1 отримав 32 двохярусних ліжка повністю укомплектованих матрацами,подушками, одіялами , постільною білизною
Тульчинський ЗДО(ясла-садок) №2 отримали 5 укомплектованих ліжок для ясельної групи та стінку для іграшок та дидактичних посібників.
Тульчинський ЗДО(ясла-садок) №3 отримав 24 двохярусних ліжка повністю укомплектованих білизною.
Тульчинський ЗДО(ясла-садок) №4 отримав 6 двохярусних ліжок повністю укомплектованих білизною. та 2 стінки для іграшок та дидактичних посібників.
Тульчинський ЗДО(ясла-садок) № 5 отримали 30 дитячих шаф для одягу.

Адміністрації закладів, батьки, діти висловлюють Вам , Ларисо Миколаївно , найщиріші слова подяки. Ваша підтримка- свідчення вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в місті, розуміння важливості дошкільного виховання. Ваше добро передається дітям, а від цього світ сяє радістю і посмішками малят. Від усього серця бажаємо вам здоров’я, творчих здобутків та гарних новорічних свят.

Адміністрації закладів дошкільної освіти м. Тульчина