Постійна комісія із земельних відносин розглянула проєкт бюджету громади на наступний рік

Дата: 15.12.2021 09:28

Фото без описуНа черговому засіданні депутатської комісії міської ради із земельних питань, яке відбулося 14 грудня 2021 року, члени комісії ознайомилися із проєктом бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік.
У роботі комісії взяли участь секретар міської ради Віталій Чуба та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олена Швець. Начальник фінансового управління Ірина Тихонюк ознайомила присутніх із особливостями формування бюджету громади та основними показниками дохідної та видаткової частини бюджету на наступний рік.
Під час обговорення члени комісії звернули увагу на посилення роботи  апарату міської ради щодо залучення додаткових джерел надходжень до бюджету громади, проведення інвентаризації земельних ділянок.
За результатами розгляду проект бюджету рекомендований до розгляду на черговій сесії міської ради.