14 грудня – День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 16.12.2021 08:18

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку.

Наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.

У 2021 році відзначилися 35-ті роковини від дня катастрофи планетарного масштабу. Від 26 квітня 1986 року – дня, який назавжди змінив історію Чорнобильської АЕС, змінив ставлення до використання мирного атома, змінив долі тисяч людей.

Щиро дякуємо і ліквідаторам, і міжнародній спільноті, яка допомагає Україні та українцям у нелегкій боротьбі із наслідками аварії на ЧАЕС.

Сьогодні в Тульчинській громаді пройшли заходи із вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля».

З бюджету громади 117 ліквідаторам та 196 вдовам постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, виплачено одноразову грошову виплату в розмірі 3000 грн. на загальну суму 939 тис грн..