Вручили 38 ноутбуків для педагогічних працівників 14 закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ради

Дата: 06.01.2022 08:19

У рамках Національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» 05 січня 2022 року за участі секретаря Тульчинської міської ради Чуби В.В., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Поваляєвої А.А., начальника відділу освіти, молоді та спорту Митрицана М.М. вручені 38 ноутбуків для педагогічних працівників 14 закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ради на суму 630 796, 20 грн. Дані ноутбуки були придбані відповідно до співфінансування коштів державного бюджету - 70% та місцевого – 30%.
Присутні директори закладів освіти отримали комп’ютерну техніку для покращення освітнього процесу та урізноманітнення сучасних технологій дистанційного навчання.