Виконання бюджету Тульчинської міської територіальної громади за доходами станом на 17.01.2022 року

Дата: 17.01.2022 12:39

Фото без описуЗа оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 17 січня 2022 року з початку року надійшло 5 896,3 тис.грн. податків і платежів, що становить 28,4% до планових показників на січень місяць.
Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 4 042,0 тис. грн. або 68,6% від усіх надходжень.
Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 1 541,6 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 1 346,1 тис.грн., плати за землю – 175,6 тис.грн., податку на нерухоме майно – 19,9 тис.грн.
Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 9 467,9 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного бюджету.