В пам’ять захисників Донецького аеропорту

Дата: 20.01.2022 11:28

В пам’ять захисників Донецького аеропорту, 20 січня 2022 року в м. Тульчині Тульчинський міський голова Валерій Весняний, секретар міської ради Віталій Чуба, керуючий справами  (секретар) виконавчого комітету Геннадій Приймак, заступники міського голови Алла Поваляєва, Олена Швець, Віталій Побережник  керівники комунальних закладів міської ради поклали квіти до пам’ятника "Борцям за Незалежність України", Пам’ятного Хреста.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували світлу пам’ять героїв.

Оборона Донецького аеропорту, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала більше 240 днів, українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ та проросійським бойовикам, затято відстоюючи малесенький клаптик української землі.

За стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників Донецького аеропорту назвали «кіборгами», а форпост українських кіборгів став символом української мужності, оплотом українського духу.

За офіційними даними, захищаючи Донецький аеропорт загинули понад 200 військових.