Дата: 21.01.2022 08:19

конкурс на право здійснення перевезення пасажирів | Новини | Арбузинська  селищна радаВиконавчий комітет Тульчинської міської ради з  21 січня 2022 року оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, які не виходять за межі території Тульчинської міської територіальної громади за таким маршрутом:

Номер марруту

Об’єкт конкурсу (маршрут абокількамаршрутів)

Протяжність та технічна характеристика

Особливостіперіодичностіперевезень

Час відправленняіз початкового пункту

Час відправленняізкінцевого пункту

Необхідна категорія та класс автобусів, кількість: основний + резервний

Особливості періодичності перевезень

15 ТУ

Тульчин АС –с. Маньківка,

ч/з Холодівку, Михайлівку

22 км

Дорога з покриттям, місцевістьрівнинна

щоденно

М2, клас А, І, 1+1

постійно, у певні дні тиждня

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081,  рішенння виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 22.12.2021 року № 438 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування   на території Тульчинської міської територіальної громади».

1.         Обов’язковими умовами конкурсу є:

- наявність достатньої кількості автобусів для забезпечення перевезень пасажирів на об’єкті конкурсу;

- відповідність Національним стандартам ДСТУ 3649:2010 "Колісні транспортні засоби. Вимоги щодо безпечності технічного стану та методи контролювання";

- відповідність Національним стандартам ДСТУ 4276:2004 "Система стандартів у галузі охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання ресурсів. Атмосфера. Норми і методи вимірювання димності відпрацьованих газів автомобілів з дизелями або газодизелями";

- відповідність Національним стандартам ДСТУ 4277:2004 "Система стандартів у галузі охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання ресурсів. Атмосфера. Норми і методи вимірювання вмісту оксиду вуглецю та вуглеводнів у відпрацьованих газах автомобілів з двигунами, що працюють на бензині або газовому паливі";

- відповідність Міждержавному стандарту ГСТУ 60.2-00017584-011-2001 "Засоби транспортні дорожні. Технічні вимоги до безпечності конструкції автобусів загального призначення, які знаходяться в експлуатації";

- дотримання державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення;

- наявність до 50 відсотків транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;

- відповідність вимогам ст..45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та п.12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081.

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони  мають  право  подавати  до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та  документи,  що містять       характеристику      наявних автобусів,      які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а  також інвестиційний  проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.

Порядок отримання необхідної інформації про об’єкт та умови конкурсу

Інформацію про об’єкт та умови конкурсу та бланки необхідних документів можна отримати в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності та містобудування і архітектури Тульчинської міської ради (каб.203, 2 поверх, провул. Брацлавський, 6, м. Тульчин). Довідки з питань проведення конкурсу можна отримати за номером телефону: (04335) 2-23-51, 2-22-40 та електронну адресу: radatulchin@gmail.com.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – 21 лютого 2022 року до 17:00.

Прийом документів здійснюється за адресою: вул. Миколи Леонтовича,1, м. Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл.,23600. Режим роботи: понеділок – п'ятниця  з 08:00 до 17:00. У вихідні та святкові дні прийом документів не проводиться.

Початок засідання конкурсного комітету (розкриття конвертів (пакетів) № 2 із поданими документами) – 10 березня 2022 року о 10 год. 00 хв. в залі для засідань Тульчинської міської ради, за адресою: вул. Миколи Леонтовича, 1, м. Тульчин.

Плата за участь у конкурсі  становить 3200,00 грн. та вноситься на рахунок UA 598999980314161931000002810, одержувач місцевий бюджет, ЄДРПОУ 37897753 ГУДКСУ у Вінницькій області з призначенням платежу - за участь у конкурсі на здійснення приміського перевезення.