Виконання бюджету Тульчинської міської територіальної громади за доходами станом на 24.01.2022 року

Дата: 24.01.2022 11:17

Фото без описуЗа оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 24 січня 2022 року з початку року надійшло 9 694,8 тис.грн. податків і платежів, що становить 46,8% до планових показників на січень місяць.
Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 5 852,4 тис. грн. або 60,4% від усіх надходжень.
Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 3 343,5 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 2 771,0 тис.грн., плати за землю – 516,9 тис.грн., податку на нерухоме майно – 49,4 тис.грн.
Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 9 697,1 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного бюджету.