Робота над створенням індустріального парку триває

Дата: 03.02.2022 08:15

2 лютого 2022 року відбулося третє засідання робочої групи з розробки та реалізації «дорожньої карти» по створенню індустріального парку на території Тульчинської територіальної громади. Крім членів робочої групи на нараду запросили Валерія Тудвасєв - директора СП «Спільні рішення», члена робочої групи з координації розбудови індустріальних парків у Вінницькій області.

За порядком денним на засіданні розглянули такі питання:

1.Попереднє визначення структури попиту на інфраструктуру індустріального типу та окреслити інвестиційні очікування громади із врахуванням існуючого і перспективного економічного потенціалу.

2. Розробка Дорожньої карти і календарного плану щодо створення та розбудови індустріального парку на території Тульчинської ТГ із передбаченням реалізації попередніх геологічних, екологічних, геодезичних досліджень.

3. Визначення перспективних зовнішніх джерел співфінансування ефективної діяльності Тульчинської ТГ щодо індустріалізації інвестиційно привабливих ділянок.

4. Огляд інвестиційно привабливих ділянок Тульчинської ТГ і попередній аналіз їх забезпечення необхідною інфраструктурою.

Фото без описуЗокрема Валерій Тудвасєв підготував та доніс членам робочої групи ознайомчу інформацію про індустріальні парки, а саме:

- важливість ІП для громади, приклади успішно діючих ІП в Україні і закордоном;

- законодавчі вимоги до ІП;

- умови створення ІП;

- етапи створення ІП;

- критерії відбору земельної ділянки для розміщення ІП;

- загрози створення ІП;

- можливості залучення коштів із зовнішніх джерел.

За результатами обговорень, члени робочої групи визначили наступний план дій з напрацювання «дорожньої карти»:

1.      Провести аналіз можливості розширення земельної ділянки за межами с.Тарасівка під ІП: зібрати інформацію про орендарів/власників суміжних земельних ділянок (коли закінчується договірні відносини).

2.      винести на розгляд сесії міської ради питання по земельній ділянці за межами с.Нестерварка;

3.      провести попередній розрахунок вартості підведення інфраструктури ( 5 – 10 МВт);

4.      провести геологічні, екологічні та геодезичні дослідження;

5.      Створити перелік інвестиційно привабливих земельних ділянок Тульчинської ТГ;

6.      Розробити Концепцію ІП.