16 лютого 2022 року - День єднання
Дата: 15.02.2022 16:59
Кількість переглядів: 489
З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Про це йдеться у відповідному Указі Президента № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства».
Закликаємо усіх керівників підприємств, установ та організацій громади, усіх її мешканців цього дня підняти Державний Прапор України на будинках і спорудах населених пунктів громади.
О 10:00 годині запрошуємо долучитися до підняття Державного Прапору України та виконання Державного Гімну України на площі біля будинку рад (м. Тульчин, вул. М. Леонтовича, буд.1)
Тульчинська міська рада