Зустріч з керівниками територіальних громад, керівниками органів управління освітою територіальних громад Тульчинського району
В процесі реформи децентралізації, питання забезпечення якості освіти - одне з найбільш нагальних для територіальних громад.
18.02.2022 року в Тульчині заступник начальника Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області Олена Максименюк та начальник відділу моніторингу, позапланового контролю та взаємодії з органами місцевого самоврядування Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області Інна Косач провели зустріч з керівниками територіальних громад, керівниками органів управління освітою територіальних громад Тульчинського району «Інституційний аудит школи: що варто знати засновнику закладу загальної середньої освіти. Повноваження ОМС щодо забезпечення якісної освіти».
Під час зустрічі акцентувалась увага присутніх на процедурі інституційного аудиту; типових недоліках в діяльності закладів освіти, які було визначено під час проведення інституційних аудитів у Вінницькій області у 2021 році; а також типових потребах закладів освіти за результатами наданих рекомендацій експертними групами.
Ця зустріч стала завершальною у циклі комунікацій з територіальними громадами Вінницької області даної тематики, під час яких усі учасники мали можливість отримати порадник для голів та управлінців освітою територіальних громад «Повноваження органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якісної освіти», який був розроблений Державною службою якості освіти України спільно з командою українсько-швейцарського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE).