21 – 23 лютого 2022 року - дні жалоби в Тульчинському районі
Відповідно до розпорядження голови Тульчинської райдержадміністрації від 21 лютого 2022 року № 20, у зв'язку із трагічною загибеллю жителя міста Тульчин Кононенка Дениса Юрійовича, внаслідок поранення під час бойових дій в ході проведення операції Об’єднаних сил 19 лютого 2022 року, з метою вшанування пам'яті загиблого:
1. Оголосити в Тульчинському районі 21-23 лютого 2022 року днями жалоби.
2. У дні жалоби на всій території району:
- приспустити Державний Прапор України з траурною стрічкою на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;
- відмінити розважально-концертні заходи, спортивні змагання, внести відповідні зміни до програм радіопередач.
Голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк
https://tulchin-rda.gov.ua/news/1645438753/