Звернення міського голови 26.02.2022

Дата: 26.02.2022 15:55

Шановна громадо!

Доводжу до вашого відома: СИТУАЦІЯ В ГРОМАДІ КОНТРОЛЬОВАНА.

Повідомляю, комунальні підприємства працюють в штатному режимі. Перебоїв з подачею води, світла, газу немає. В Тульчині в будинку культури знаходиться осередок волонтерського руху, там приймають та видають гуманітарну допомогу. Списки необхідних речей опубліковані на наших каналах інформації.

Щодо світломаскування. У сучасних умовах ведення бойових дій для ворожої авіації немає значення освітлення. У разі відсутності світла, можливі випадки мародерства, проникнення ворожих диверсійних груп, створення зайвої паніки. Тому штаб оборони вважає недоцільним вимкнення вуличного освітлення та світла у домівках.

Будь ласка будьте уважні і відслідковуйте чи не з’являються мітки люмінесцентною фарбою на ваших житлових будинках і об’єктах інфраструктури важливих для забезпечення життєдіяльності. У випадку виявлення міток або осіб, які наносять звертатися до поліції (телефон гарячої лінії +380931097669) та намагатися самостійно їх замаскувати.

Звертаюся до всіх, хто готовий захищати своє місто і свої сім’ї! Вступайте до лав територіальної оборони! Зараз ця процедура максимально спрощена. Приходьте і долучайтеся. Будемо разом захищати свою громаду!

Зберігаємо спокій. Перемога буде за нами!

Наша громада під контролем!

Слава ГЕРОЯМ, Слава УКРАЇНІ!!!

Міський голова Валерій ВЕСНЯНИЙ