Закрийте нам небо!
Тульчинська міська рада зібралася сьогодні, 6 березня, на позачергове засідання для ухвалення рішення, що має на меті зберегти життя українців у жорстокій війні Росії проти України. На порядку денному єдине питання: Про звернення депутатів Тульчинської міської ради до ООН, усіх країн-учасниць Північно-Атлантичного альянсу, США, Великобританії та усієї міжнародної спільноти щодо закриття повітряного простору над Україною.
«Це рішення адресуємо від імені мільйонів українців, які з 24 лютого 2022 року сидять в укриттях та бомбосховищах, від імені тих, які воюють за свободу Європи у пам’ять понад 2 тисяч цивільних громадян та всіх, хто вже загинули від російського бомбардування – ми закликаємо вас закрити небо над Україною!», – йдеться у рішенні.
27 депутатів одноголосно підтримали рішення.
Маємо велику надію, що нас почують!
Дякуємо всім депутатам, які були присутні на засіданні.