Дата: 25.03.2022 16:08

Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської  міської ради звертається до внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на теренах громади з дітьми шкільного віку. Інформуємо, що наразі освітній процес у закладах загальної середньої освіти Тульчинської міської ради відбувається за технологіями дистанційного навчання.

Ваші діти можуть використати цю можливість і долучитися до навчання за заявою одного із батьків та копією свідоцтва про народження. Звертайтеся  до директорів  закладів, і Ваша дитина здобуватиме освіту за місцем тимчасового проживання. За потреби зможе також отримати допомогу шкільного психолога.

Для дітей з особливими освітніми потребами функціонує інклюзивно – ресурсний центр, у якому надають послуги такі фахівці: дифектолог, реабілітолог, логопед, практичний психолог.

Запрошуємо  на навчання до  закладів освіти  Тульчинської міської ради.