Разом – ми сила! Дякуємо за благодійну допомгу МХП!

Дата: 29.03.2022 17:18

Фото без описуУ час, коли вся Україна бореться з російським ворогом, коли наші захисники самовіддано та героїчно знищують загарбника, цивільне населення та підприємства роблять усе можливе, або забезпечити продуктами харчування наших захисників та соціально незахищені верстви населення.

До надання допомоги усім, хто її потребує, долучаються підприємства з інших регіонів України.

Протягом останнього місяця, до Тульчинської територіальної громади надійшла м’ясна продукція (курятина) від МХП, за сприяння Лариси Білозір у кількості майже 40 тонн. Частину м’яса передали у села громади: Шура-Копіївська, Тиманівка, Суворівське, Сільниця, Кирнасівка, Копіївка, Ганнопіль. Жителі сіл організували пункти переробки м’яса у тушонку, яку передали військовим в найгарячіші точки України.

Також було надано м’ясну продукцію захисникам, бійцям територіальної оборони, переселенцям, соціально незахищеним верствам населення. Свій вклад зробили і працівники Центру соціального обслуговування, які доставили продукцію підопічним центру та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Частину птиці передано до їдалень закладів освіти, де готують їжу для бійців територіальної оборони та внутрішньо переміщених осіб. Решта м’яса зберігається в морозильних камерах, як резерв для подальшого використання.

Об’єднавшись ми кожного дня наближаємо нашу Перемогу.

Висловлюємо щиру вдячність за надану допомогу голові правління МХП Юрію Косюку, народному депутату України Ларисі Білозір та усім, хто долучився до цієї благодійної справи в нелегкий час. Разом – ми сила!

Сподіваємося на подальшу співпрацю та підтримку.

Все буде Україна!