25 квітня 2022 року оголошено днем жалоби в Тульчинській міській територіальній громаді

Дата: 24.04.2022 11:56

Відповідно до розпорядження Тульчинського міського голови, у зв’язку з трагічною загибеллю військовослужбовця Збройних сил України, Войтка Миколи Федоровича, 1976 р.н., жителя с. Суворовське Тульчинського району, що сталася 20 квітня 2022 року в ході повномасштабного вторгнення росії на територію України, російсько-української війни, з метою вшанування пам’яті загиблого:

1. Оголосити 25 квітня 2022 року днем жалоби в Тульчинській міській територіальній громаді.

2. На знак вшанування пам’яті захисника у дні жалоби на всій території громади приспустити державні прапори України з траурною стрічкою на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування громади, підпорядкованих підприємств, установ та організацій, навчальних закладів.

3. Заборонити концертно-розважальні заходи, спортивні змагання на території громади, внести відповідні зміни до програм радіопередач.

Тульчинська міська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого Миколи Войтка.