Виконання бюджету Тульчинської міської територіальної громади за доходами станом на 23.05.2022 року

Дата: 23.05.2022 15:06

За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 23 травня 2022 року з початку року надійшло 83 144,5 тис.грн. податків і платежів, в тому числі за травень місяць отримано 12 021,1 тис.грн., що становить 32,3% до річного плану.
Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 53 703,8 тис. грн. або 64,6% від усіх надходжень.
Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 22 950,2 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 15 520,8 тис.грн., плати за землю – 6 490,8 тис.грн., податку на нерухоме майно – 886,5 тис.грн.
Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 54 452,8 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного, обласного та інших бюджетів.