Тульчинським рятувальникам передали пожежний автомобіль з Німеччини

Дата: 24.05.2022 09:58

23 травня 2022 року рятувальникам 14 ДПРЧ міста Тульчин урочисто передали автомобіль IVECO Magirus 120-23 AW IVECO Magirus AG з об’ємом води-1200 л.,пожежні каски,пожежні пояси, сигналізатори руху ГДЗС, гідро інструменти (ножиці, розтискачі, домкрати) тепловідбивні костюми та інше необхідне обладнання.

Завдяки нашій співпраці з містами Німеччини вдалося значно збільшитиматеріально-технічну базу тульчинських рятувальників.

Тульчинська міська територіальна громада дякує за сприяння директору Українського центру культурних досліджень Ірині Френкель та мерам громад землі Баварія (Німеччина) за надану допомогу:

Маркусу Бадеру - громада Роттенбух;

Вернеру Грюнбауеру - громада Пель;

Мартіну Папе - громада Полінг;

Георгу Малтереру - громада Бернрід.

На вручення пожежної техніки завітали: начальник обласного управління ДСНС полковник Руслан Шевчук, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, заступник голови районної ради Оксана Трач.