Службова нарада Тульчинського РТЦК та СП з представниками органів місцевого самоврядування

Дата: 24.05.2022 17:48

24 травня 2022 року була проведена службова нарада щодо спільної роботи та взаємодії з представниками органів місцевого самоврядування Тульчинського району та керівним складом Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

До представників територіальних громад було доведено розпорядження начальника Тульчинського РТЦК та СП щодо виконання заходів загальної мобілізації та дотримання вимог діючого законодавства України.

Обговорили порядок заходів для якісної комплектації військ під час проведення загальної мобілізації, ефективної явки громадян України та постановки на військовий облік внутрішньо-переміщених осіб.